ІIІ Міжнародна наукова студентська конференція “Правова система України в умовах європейської інтеграції: погляд студентської молоді”

Шановні колеги!

Юридичний факультет, Центр стратегічної аналітики та міжнародних студій, Студентське наукове товариство та адміністрація Тернопільського національного економічного університету, Головне територіальне управління юстиції в Тернопільській області запрошують Вас взяти участь у ІIІ Міжнародній науковій студентській конференції “Правова система України в умовах європейської інтеграції: погляд студентської молоді”, яка відбудеться 15 травня 2019 року.

Основні тематичні напрями конференції

1. Розвиток держави і права в умовах європейської інтеграції: загальнотеоретичні аспекти та історичний досвід.
  2. Реформування правоохоронної і судової систем: український і зарубіжний досвід.
  3. Україна в сучасній системі міжнародних відносин: міжнародно-правові, політичні та економічні аспекти.
  4. Приватно-правові аспекти реформування правової системи України.
  5. Правові основи господарської діяльності та фінансово-економічної безпеки.
  6. Розвиток гуманітарного простору України в умовах євроінтеграції: соціокультурний вимір.
  7. Психолого-педагогічні засади реформування правової системи України в умовах інтеграційних процесів.

Робочі мови: українська, англійська, польська, російська.

Для участі в конференції Вам необхідно
до 10 травня 2019 року включно.

Деталі в інформаційному листі.

Stud._conf._Ternopil_2019

stud_conf_UF_TNEU_2019