Запрошуємо до школи підготовки до ЗНО

Я, Настя Стаcій, учениця Теребовлянської спеціалізованої школи-ліцею. Наступного року хочу вступити на спеціальність «Правоохоронна діяльність» юридичного факультету найкращого вузу — Західноукраїнського національного університету.

Маю чудову нагоду безкоштовно відвідувати Школу підготовки до ЗНО при юридичному факультеті Західноукраїнського національного університету, організовану саме для таких майбутніх абітурієнтів ЮФ ЗУНУ, як я.

Які мої враження? Чудові, адже це дуже хороша ідея – надати таку можливість для майбутніх студентів. Ти можеш підготуватися на максимум, гарно провести свій час і дізнатися багато нового. Хороші викладачі, з якими цікаво поговорити, які дадуть необхідні поради та знання.

Я задоволена! Приєднуйся до нас і Ти не пожалієш.