Візит-лекція професора Варшавського університету на юридичному факультеті


У рамках організації візит-лецій іноземних професорів на юридичному факультеті ТНЕУ та з метою проведення тренінгових занять в межах дисципліни «Адвокатура в Україні та зарубіжних країнах» та занять в Школі польського та європейського права, 1 червня 2018 року в актовому залі юридичного факультету відбулась лекція професора Варшавського університету, практикуючого адвоката та редактора юридичного наукового журналу «PALESTRA» Адама Редзіка на тему «Організація та діяльність адвокатури в Республіці Польща» для студентів спеціальностей «Право», «Міжнародне право» та слухачів Школи польського та європейського права.

У рамках лекції студенти мали можливість ознайомитись із короткою історією становлення адвокатури в Польщі, діяльністю органів адвокатського самоврядування. Дискутували на тему доцільності встановлення поділу правозахисної роботи у Польщі на адвокатів та юридичних радників.

На завершення лекції професор Редзік подарував бібліотеці Юридичного факультету власні книги, на тему історії розвитку адвокатури в Польщі та найновіші екземпляри фахового юридичного видання «PALESTRA».