Відбулася онлайн лекція за участі затупника голови Апеляційного суду у відставці із 21-річним стажем судівської практики Петра Володимировича Декайла

28.09.2020 року об 11.10 годині відбулася онлайн-лекція кандидата юридичних наук, доцента кафедри кримінального права і процесу, економічної безпеки та правоохоронної діяльності Олійничука Романа Петровича з навчальної дисципліни “Судові та правоохоронні органи” на тему “Судова влада в Україні” для студентів І-го курсу груп ПД-11 і ПД-12 та ПДЕБ-11 і ПДЕБ-12 спеціальності «Правоохоронна діяльність» за участі затупника голови Апеляційного суду у відставці  із 21-річним стажем судівської практики Петра Володимировича Декайла. Під час онлайн-зустрічі із студентами Петро Володимирович поділився багаторічним судівським досвідом та власними поглядами щодо судової реформи в Україні.