Відбулася онлайн-лекція з навчальної дисципліни “Судові та правоохоронні органи” на тему “Міжнародна організація кримінальної поліції – Інтерпол”

13.11.2020 року відбулася онлайн-лекція з навчальної дисципліни “Судові та правоохоронні органи” на тему “Міжнародна організація кримінальної поліції – Інтерпол” (керівник курсу – кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального права і процесу, економічної безпеки та правоохоронної діяльності Олійничук Роман Петрович) для студентів      І-го курсу груп ПД-11 і ПД-12 та ПДЕБ-11 і ПДЕБ-12 спеціальності «Правоохоронна діяльність» за участі начальника сектору міжнародного поліцейського співробітництва Головного управління Національної поліції в Тернопільській області, підполковника поліції Андрія Богдановича Ковтуна. У ході онлайн-зустрічі Андрій Богданович розповів студентам про специфіку діяльності Міжнародної організації кримінальної поліції – Інтерпол, її структуру та завдання, а також поділився цікавими випадками з професійного досвіду.