До уваги викладачів та студентів Юридичного факультету!!!

Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. щодо введення обмежувальних заходів для запобігання розповсюдження захворювання на коронавірусCOVID-19 та на виконання рішення позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Тернопільської обласної державної адміністрації номер 8 від 11.03.2020 р., наказу управління освіти і науки Тернопільської ОДА номер 60-ОД від 11.03.2020 р. «Про заходи щодо запобігання поширенню інфекції, спричиненої коронавірусом COVID-19 на території Тернопільської області» на юридичному факультеті ТНЕУ від 12.03.2020 р. до 03.04.2020 р.функціонуватиме дистанційна форма навчання.

Сьогодні о 9.00 год. відбулася позачергова нарада адміністрації факультету щодо вищевикладеного питання. Відповідно, о 9.35 год. за ініціативи студентів юридичного факультету відбулася короткотермінова навчально-виховна зустріч задля роз’яснення подальшого алгоритму дій на період карантину.

З метою забезпечення безперервності освітнього процесу та збереження дорогоцінного навчального часу пропонуємо

викладачам:

— Здійснювати навчання дистанційно з використанням платформи Moodle, електронної пошти, сервісів для швидкого опитуванняKahoot, Google-forms, сервісів он-лайн повідомлень Telegram, Viber, WhatsApp, абоінших зручних інформаційно-комунікаційних технологій;

— Забезпечити студентів електронними пакетами НМКД;
— Працювати дистанційно за попередньо встановленим загальним розкладом занять;
— Розробити систему он-лайн відвідування та он-лайн оцінювання навчальних досягнень студентів.

студентам:

— Відповідально поставитися до он-лайн-форми навчання;
— Узгодити із керівниками курсів дистанційнийрозклад занять
— Дотримуватися рекомендацій МОЗ щодо профілактики захворювання на коронавірусCOVID-19.