Cтуденти Юридичного факультету ТНЕУ взяли участь у VII Всеукраїнському конкурсі з корпоративного права

23 листопада 2018 р. студенти Юридичного факультету ТНЕУ взяли участь у VII Всеукраїнському конкурсі з корпоративного права, який відбувався у м. Івано-Франківськ. Разом із науковим керівником – кандидатом юридичних наук, доцентом кафедри цивільного права та процесу Коруц Уляною Зіновіївною, студенти підготували наукові роботи та презентації з актуальних питань корпоративного права. За результатами конкурсу магістрантка ЮФ ТНЕУ Фігун Наталія з темою роботи «Імплементація процедури реалізації права на Squeeze-out та Sell-out в корпоративне законодавство України та практика Європейського суду з прав людини» отримала ІІ місце. КульганМарія «Корпоративні договори як новела у корпоративному законодавсті України та практика за правом Англії», Масьонкова Марія «Тенденції та розвиток угод M&A в Україні», Марціясь Ірина «Корпоративний комплаєнс як міжнародна практика у сфері корпоративного управління» достойно представили свої роботи та презентації.