Cтудент ЮФ ТНЕУ – переможець єврошколи 2019 в Тернополі

Упродовж 11-14 квітня на базі Тернопільського національного економічного університету проводилася 29 сесія Єврошколи в рамках проекту «EU Study Days in Ukraine». Більш ніж 40 студентів з усієї України разом із експертами, політологами та членами Представництва ЄС в Україні обговорювали актуальні питання взаємин України та Європейського Союзу. Серед них, насамперед, економічні і торговельні відносини, безпекова та енергетична політика ЄС, а також огляд програм об’єднання у сфері освіти, молоді і культури. Зачіпали не лише питання міжнародних відносин, але й внутрішні, не менш важливі теми децентралізації, інклюзії, проблемні аспекти реформування України.

До останнього дня сесії студенти повинні були підготувати презентації, які б зачіпали актуальні для нашої держави питання. Об’єднавши усе почуте на семінарах і власні погляди на найближче майбутнє України, або ж просто намагаючись виділити ті чи інші проблеми сьогодення, було підготовлено різноманітні за своєю суттю повідомлення. Представлені теми стосувалися проблем тіньової економіки і правової відповідальності неповнолітніх в Україні, питання легалізації грального бізнесу і проституції, міжнародні конфлікти та шляхи їх вирішення. Учасники не оминули проблем екології в державі та світі загалом.

Під час сесії учасники почерпнули для себе багато нової та корисної інформації, познайомилися з цікавими людьми, побачили незнайоме багатьом місто Тернопіль під час екскурсій. Вечірнє Файне місто зачарувало людей, які приїхав сюди вперше.

Як підсумок, серед учасників проводилося голосування для визначення найактивніших за ці чотири дні. Першим переможцем визначили Артема Кривулю із Львова, а за друге місце довелося поборотися. Тут не обійшлося без другого туру, який визначив другого переможця. Ним став студент магістратури юридичного факультету ТНЕУ ОЛЕГ КОВАЛЬСЬКИЙ. Найголовніше – обох переможців чекає незабутня ознайомча подорож до Брюсселя в «серце» Європейського Союзу, штаб-квартири головних інституцій ЄС.