ЦИВІЛЬНИЙ ЗАХИСТ: НАВИКИ ДЛЯ ПРАВООХОРОНЦІВ ЗУНУ НА БАЗІ НМЦ ЦЗ БЖД

На днях відбулася робоча зустріч в.о. завідувача кафедри кримінального права і процесу, економічної безпеки та правоохоронної діяльності д.е.н., професора, Олександри ВАСИЛЬЧИШИН із начальником Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності (НМЦ ЦЗ БЖД) Тернопільської області, полковника служби цивільного захисту Юрія ГРИГОРОВИЧА та спеціалістами-практиками  НМЦ ЦЗ БЖД.

Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Тернопільської області  є державною установою, що виконує завдання у складі єдиної системи цивільного захисту щодо навчання з питань цивільного захисту. З урахуванням розширення кола завдань у сфері цивільного захисту, що вирішують органи управління та підрозділи ДСНС, здійснюються ряд заходів, а саме проходить навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту.

В рамках удосконалення системи фахового навчання, зокрема поглибленого вивчення дисципліни «Цивільна безпека» (керівник курсу доцент Антоніна ФАРІОН-МЕЛЬНИК) для студентів спеціальності 262 «Правоохоронна діяльність» були обговорені перспективи спільного навчання та шляхи подальшої співпраці. Основною метою спільних навчань планується поглиблення знань, набуття практичних умінь і навичок та відпрацювання взаємодії між службами при надзвичайних ситуаціях.