Зустріч з відомим громадським та політичним діячем В.О. Наливайченко!

19 квітня на  юридичний факультет ТНЕУ завітав високоповажний гість. Під час зустрічі із студентами та професорсько-викладацьким колективом було висвітлено багато цікавих тем, зокрема Валентин Олександрович поділився власним досвідом перебування у багатьох країнах світу та спілкування з іноземними високопосадовцями та політиками.

Цікава розповідь викликала бурхливу дискусію серед студентів, які ставили запитання про найбільш актуальні питання, які їх зараз хвилюють. Багато розмовляли про сучасне соціально-економічне становище України, вирішення нагальних проблем та майбутні перспективи для молоді.

Щиро дякуємо Валентину Олександровичу за цікаву та змістовну зустріч, яка сприяла всебічному розвитку  студентів-юристів та дала можливість краще дізнатися про соціальне та політичне становище нашої держави.