Зустріч з суддею Господарського суду Тернопільської області Шумським Іваном Петровичем

За сприянням декана юридичного факультету ТНЕУ Банаха Сергія Володимировича, 7 листопада 2018 р. студенти 3 курсу спеціальності «Право» мали можливість зустрітися з суддею Господарського суду Тернопільської області – Шумським Іваном Петровичем.

Іван Петрович провів цікаву лекцію на теми: «Зобов’язальні відносини у сфері господарювання» та «Господарські договори» в рамках вивчення дисципліни «Господарське право», де керівником є доцент кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права, к.ю.н., доцент  Ментух Н.Ф.

В процесі обговорення даних тем, суддя Шумський І.П. розповів студентам про види, виконання та способи забезпечення виконання  господарських зобов’язань, їх припинення, порядок укладення, зміни та розірвання господарського договору; звернув увагу студентів на застосування чинного законодавства з даної проблематики; наводив цікаві приклади із юридичної практики з питань господарсько-договірних зобов’язань.

Студенти брали активну участь під час обговорення даних питань.

В кінці заняття студенти разом із керівником курсу висловили щирі слова подяки Івану Петровичу за цікаву та змістовну лекцію.