Залучення фахівців до занять з криміналістики

16.09.2020 доцентом кафедри кримінального права і процесу, економічної безпеки та правоохоронної діяльності кандидатом юридичних наук Юрієм Пілюковим, в рамках діючої угоди між Західноукраїнським національним університетом та Тернопільським НДЕКЦ МВС України, з метою вдосконалення навчального процесу, було залучено до лекційного заняття по темі «Криміналістичне дослідження вогнепальної та холодної зброї» з навчальної дисципліни «Криміналістика» завідувача сектором досліджень зброї відділу криміналістичних видів досліджень Тернопільського НДЕКЦ МВС України Володимира Богайчука. На заняттях, яке проходило в режимі онлайн, молодий фахівець у галузі зброєзнавства поділився із студентами 4 курсу з спеціальності «Право» своїми знаннями та практичним досвідом по дослідженню зброї. На лекції розглядались питання механізму утворення слідів зброї на кулях та гільзах під час пострілу, продемонстровано об’єкти балістичного дослідження та сліди, які утворилися на гільзах при пострілі.