Візит до ЮФ доктора Агата Цапік (Люксембурзький університет) та доктора Рудольф Остріханські (Варшавський університет)

Англомовні лекції іноземних науковців стають частиною навчального процесу на юридичному факультеті ТНЕУ. Цього разу, на запрошення кафедри міжнародного права, міжнародних відносин та дипломатії, школи польського та європейського права відгукнулись доктор Агата Цапік (Люксембурзький університет) та доктор Рудольф Остріханські (Варшавський університет) та прочитали студентам спеціальності міжнародне право лекцію на тему «Реалізація принципу верховенства права в Європейському Союзі». Слухачі мали можливість ознайомитись із принципами правозастосування міжнародного права, вивчили процедуру звернення до Суду Справедливості, а також ознайомились із його рішеннями, що стали ключовими для міжнародного права.