Вітаємо Рибака Олександра із зайнятим ІІІ місцем у ІІ Відкритій Універсіаді міста Тернополя!!!

Колектив юридичного факультету ТНЕУ щиро вітає студента групи СР-11 Рибака Олександра із зайнятим ІІІ місцем у ІІ Відкритій Універсіаді міста Тернополя серед вищих навчальних закладів з вільної боротьби у ваговій категорії 65кг. В змаганнях боролися понад 40 учасників із провідних ВНЗ Тернополя. Студенти боролись у 10 вагових категоріях в особистому та командному заліку.

Переможці та призери були нагороджені грамотами і медалями Тернопільського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

За результатами змагань буде сформована збірна команда, котра буде представляти свій університет і область на Чемпіонаті України серед студентів.

Пишаємося здобутками нашого студента та бажаємо нових успіхів на спортивній ниві!