Вітаємо Мельника Олександра з другим місцем у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Безпека життєдіяльності»!!!

Колектив кафедри кримінального права та процесу Юридичного факультету ТНЕУ вітає з перемогою студента гр.ПР-33 МЕЛЬНИКА Олександра, який посів друге місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Безпека життєдіяльності», що відбулась на базі Державного університету безпеки життєдіяльності (23-26 квітня 2018 року, м.Львів).

Також, висловлюємо щиру подяку студентам гр.ПР-31 ПІДГРЕБЯ Михайлу та гр.ПР-33 ШУСТ Андрію за активну участь у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Безпека життєдіяльності».

Підготували студентів кандидат медичних наук, доцент кафедри кримінального права і процесу ЛУКАЩУК-ФЕДИК Світлана Володимирівна та Провідний спеціаліст з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту ректорату, доцент РУСЕНКО Ярослав Григорович.