Вітаємо Крушельницького Олега з перемогою у конкурсі творчих робіт на тему «10 кроків прокурора до подолання корупції» !!!

29 січня 2019 року у Генеральній прокуратурі України відбулось нагородження переможців конкурсу творчих робіт на тему «10 кроків прокурора до подолання корупції» за участі Генерального прокурора України Юрія Віталійовича Луценка, заступника Генерального прокурора України Анжели Анатоліївни Стрижевської, заступника Міністра освіти і науки України Юрія Михайловича Рашкевича, заступника Голови Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Фредеріка Весслау. Також на заході були присутні представники закладів вищої освіти та Консультативної місії ЄС в Україні.
Ми горді, що серед 10 найкращих конкурсних робіт є робота нашого студента третього курсу юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету Крушельницького Олега на тему «10 заповідей» прокурора для подолання корупції».
Вітаємо та дякуємо Олегу за те, що гідно представляє наш університет на Всеукраїнському рівні.