Вітаємо Катерину Теслюк з третім місцем на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Педагогічна та вікова психологія»!!!

20 квітня 2018 року у Одесі на базі Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К. Д. Ушинського відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Педагогічна та вікова психологія». Студентка 3-го курсу юридичного факультету спеціальності «Соціальна робота», староста групи СР-31 Катерина Теслюк здобула почесне третє місце.

Колектив юридичного факультету щиро вітає Катерину та її наукового керівника д. психол. н., професора Шандрука С. К. із значним досягненням та бажає невичерпного задоволення від своєї праці й наснаги у подальших наукових звершеннях.