Відбулося практичне заняття за участю працівників УПП

8 листопада  2018 р. у рамках вивчення дисципліни «Правові інституції України» відбулася практичне заняття для студентів першого курсу Юридичного факультету ТНЕУ доцента кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права к.ю.н. Наталії Олегівни Чудик на тему: «Правовий статус Національної поліції України».
Дане заняття проводилося за сприянням  декана Юридичного факультету к.ю.н. Банаха С.В. Працівниками УПП у Тернопільській області  Івасіва  Ігора та Ракочого Ігора, що дало можливість студентам поєднати теоретичні знання з практикою їх застосування.
Під час зустрічі, упродовж якої панувала дружня атмосфера, лектор ознайомила студентів з основними поняттями, повноваженнями та принципами діяльності Національної поліції України
Особливу зацікавленість у студентів викликала інформація щодо процесу відбору поліцейських в Тернопільській області. Завдяки компетентності працівників поліції, студентам було легко засвоїти почуту інформацію, оскільки вона була змістовною і безпосередньо пов’язаною з їх науковими інтересами.
На завершення гості відповіли на запитання, які виникли в ході зустрічі, а також гостинно запросили усіх бажаючих студентів до проходження навчально-виробничої практики у даній структурі, обіцяючи при цьому поглибити не тільки теоретичні знання, а й навчитися застосовувати їх у правоохоронній сфері.