Відбулася зустріч студентів юридичного факультету із керівницею маркетингового відділу найбільшої мережі різноманітності Південної Швеції Кейт Пласконіс


Вже доброю традицією на юридичному факультеті ТНЕУ стало запрошення на заняття до студентів представників різноманітних спрямувань – науковців, практиків, неординарних успішних особистостей, з метою втілення новітніх підходів до створення креативного навчально-виховного простору юридичної освіти європейського взірця.

У рамках проекту «Візит професора / практика», який успішно функціонує на ЮФ, 2 травня 2018 року відбулася зустріч із Кейт Пласконіс – керівницею маркетингового відділу найбільшої мережі різноманітності Південної Швеції та інклюзії, представницею Програми розвитку ООН. Під час динамічного спілкування зі студентами Кейт розповіла про історію створення та зміст глобальних цілей сталого розвитку, яких сьогодні дотримуються усі країни світу. Студенти активно дискутували англійською мовою щодо важливості Цілей для кожної окремо взятої держави та регіону, а також взяли участь в інтерактивному воркшопі, щоб зрозуміти, що одна людина може зробити особисто, на регіональному та на національному рівнях для забезпечення перетворень у напрямку сталості світу.

Активне обговорення викликало безліч питань щодо порівняння основних проблем розвитку в державах Африки та в Україні на сучасному етапі.