Відбулася зустріч студентів юридичного факультету із Олегом Березюком

Про поширення простору демократії у Європі, численні політичні фальшування в історії щодо України і чинники, що впливають на суспільний розвиток, мали змогу подискутувати студенти юридичного факультету ТНЕУ із політиком, депутатом, головою депутатської фракції Політичної партії «Об’єднання «Самопоміч»  Олегом Березюком.

У науково-популярній лекції «Межа світів», автор проаналізував яскраві приклади політичного й історичного шахрайства, яке породило численні інші маніпулятивні технології. Лектор наочно представив як рухалася межа між двома світами упродовж ХХ століття, акцентував на маніпулятивних фальшуваннях, пов’язаних з культурним, ідеологічним та суспільним середовищем українців. Зокрема, він навів приклад спотворення і збіднення образу Тараса Шевченка, яким займалася радянська пропаганда, й акцентував увагу на перекручуванні і переписуванні під канони радянської влади творчості Івана Франка Максимом Рильським.

У ході запальної дискусії студенти мали нагоду вільного обговорення гострої актуальної проблематики нашої держави, отримати корисну інформацію та збагативши свій досвід!