Відбулася Zoom-конференція для студентів третього курсу ЮФ ТНЕУ на тему: "Поділ майна подружжя: деякі правові аспекти"

26.05.2020 р. в рамках діяльності Лабораторії сімейного права за ініціативи доцента кафедри  цивільного права і процесу, к.ю.н. Бутрин-Бока Наталії Степанівни відбулася Zoom- конференція для студентів третього курсу ЮФ ТНЕУ на тему: «Поділ майна подружжя: деякі правові аспекти».
Спікерами заходу виступили — к.ю.н., адвокат Майка Максим Борисович та к.ю.н., начальник юридичного управління Держгеокадастру у Тернопільській області Цвігун Ірина Мирославівна.
Обговорювались ряд питань, серед яких процедура розгляду справ про поділ майна подружжя, альтернативні способи та заходи врегулювання сімейних спорів, земельні ділянки як особливий предмет спору між подружжям та багато інших.
Було надзвичайно конструктивно та інформативно!
Щиро вдячні студентам та колективу кафедри цивільного права і процесу за активну участь та співпрацю, завідувачу кафедри цивільного права і процесу, д.ю.н. Лукасевич-Крутник Ірині Степанівні за підтримку!
До нових продуктивних зустрічей!!!