Відбулася відкрита онлайн-лекція з навчальної дисципліни “Судові та правоохоронні органи” на тему “Адвокатура України”

26.10.2020 року відбулася відкрита онлайн-лекція з навчальної дисципліни “Судові та правоохоронні органи” на тему “Адвокатура України” (керівник курсу – кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального права і процесу, економічної безпеки та правоохоронної діяльності Олійничук Роман Петрович) для студентів І-го курсу груп ПД-11 і ПД-12 та ПДЕБ-11 і ПДЕБ-12 спеціальності «Правоохоронна діяльність» за участі заступника Голови кваліфікаційної палати кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатів Тернопільської області, адвоката з багаторічним стажем Віталія В’ячеславовича Горби. У ході онлайн-зустрічі Віталій В’ячеславович розповів студентам про специфіку адвокатської діяльності, особливості складання кваліфікаційного іспиту та цікаві випадки з професійного досвіду.