Відбулася онлайн лекція-зустріч з практиком з 10-річним досвідом роботі в системі Інтерполу кандидатом юридичних наук Світланою МАЗЕПОЮ

8 жовтня для студентів освітніх програм Правоохоронна діяльність, Економічна безпека та фінансові розслідування в межах вивчення дисципліни Інформаційно-аналітичне забезпечення правоохоронної діяльності (тема Інформаційне забезпечення міждержавних поліційних організацій) відбулася зустріч з практиком з 10-річним досвідом роботі в системі Інтерполу кандидатом юридичних наук Світланою МАЗЕПОЮ.

Лектор поділилася практичним досвідом роботи в системі Інтерполу; особливістю його інформаційно-аналітичного спрямування; специфікою призначення карток різних кольорів для різних видів інформації; практичними аспектами обміну інформацією та продемонструвала окремі зображення інтерфейсу баз даних Інтерполу.

Студенти проявили великий інтерес до змістовної, і в окремих моментах унікальної інформації та виявили бажання більш детально ознайомитися з практичними інструментами інформаційного забезпечення системи Інтерполу.

Заняття відбувалося за активної участі в.о. завідувача кафедри кримінального права і процесу, економічної безпеки та правоохоронної діяльності Олександри ВАСИЛЬЧИШИН.