Відбулася онлайн-лекція за участі інспектора Прес-служби Управління патрульної поліції в Тернопільській області, лейтенанта поліції Метельської Катерини Олегівни

16.10.2020 року відбулася онлайн-лекція з навчальної дисципліни “Судові та правоохоронні органи” на тему “МВС і Національна поліція України” (керівник курсу – кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального права і процесу, економічної безпеки та правоохоронної діяльності Олійничук Роман Петрович) для студентів І-го курсу груп ПД-11 і ПД-12 та ПДЕБ-11 і ПДЕБ-12 спеціальності «Правоохоронна діяльність» за участі інспектора Прес-служби Управління патрульної поліції в Тернопільській області, лейтенанта поліції Метельської Катерини Олегівни. У ході онлайн-зустрічі Катерина Олегівна розповіла студентам про специфіку служби в поліції, особливості добору кадрів та цікаві випадки з професійного досвіду. Для всіх учасників даного заходу комунікація із практичним працівником Національної поліції була надзвичайно цікавою та корисною.