Відбулася онлайн-лекція з навчальної дисципліни “Судові та правоохоронні органи” на тему “Система і структура органів прокуратури

12.10.2020 року відбулася онлайн-лекція з навчальної дисципліни “Судові та правоохоронні органи” на тему “Система і структура органів прокуратури. Основні напрями діяльності прокуратури” (керівник курсу – кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального права і процесу, економічної безпеки та правоохоронної діяльності Олійничук Роман Петрович) для студентів І-го курсу груп ПД-11 і ПД-12 та ПДЕБ-11 і ПДЕБ-12 спеціальності «Правоохоронна діяльність» за участі прокурора Тернопільської місцевої прокуратури Андрія Ігоровича Козловського. Під час онлайн-зустрічі Андрій Ігорович поділився своїм багаторічним досвідом практичної діяльності, останніми новинами у сфері реформування органів прокуратури та відповів на тематичні питання студентів. Для всіх учасників даного заходу комунікація із практичним працівником органів прокуратури була надзвичайно цікавою та корисною.