Відбулася лекція - дискусія для студентів спеціальності "Міжнародне право"

Сьогодні 29 жовтня 2019 року відбулась цікава лекція — дискусія для студентів спеціальності «Міжнародне право» за участю не менш цікавого спікера Кортельова М.О. — помічника начальника відділу з адміністративно — юрисдикційної діяльності, відділ прикодонної служби «Краківець» на тему: «Правила  в’їзду та перебування в Україні для іноземних громадян». Дана лекція викликала жваве обговорення питань міграційної проблематики. Родзинка лекції полягала в тому, що спікер проводив її англійською мовою, що в свою чергу дало можливість іноземним студентам бути активними при обговоренні, українським студентам взаємодіяти із ними. Такого роду заходи надають можливість студентам вдосконалювати вміння спілкуватись іноземною мовою та здобувати нові знання з міграційного законодавства . Далі буде….