Участь в IP Webinar "Договори у сфері ІВ"

Викладачі кафедри безпеки, правоохоронної діяльності та фінансових розслідувань — працівники TISC на базі ТНЕУ Москалюк Н.Б., Колесніков А.П. та Олійничук О.І. взяли участь в IP Webinar «Договори у сфері ІВ», присвяченому аналізу положень основних договорів у сфері ІВ та їхніх особливостей.
У ході вебінару було розглянуто 3 блоки:
1. Договори про створення та розробку об’єкту ІВ.
2. Ліцензійні договори.
3. Франшиза.
Спікерами IP Webinar виступили:
Марія Коваль – радниця і керівниця практики інтелектуальної власності Redcliffe Partners, адвокат, арбітр Центру арбітражу та медіації ВОІВ з доменних спорів, членкиня Комітету з авторських прав Міжнародної асоціації торговельних марок.
Катерина Дубас – IT-юрист в Legal IT Group, спеціаліст із супроводження договірної роботи у сфері IT.
Сергій Брудняк – керівник проекту Центрів підтримки технологій та інновацій TISC в Україні, професіонал з інтелектуальної власності Укрпатенту, експерт в сфері права інтелектуальної власності та відносин в інноваційній екосистемі.
В межах блоків ІP Webinar були розглянуті основні положення та особливості договірних відносин, визначення об’єкта ІВ, підходи до формування договору в залежності від суб’єкта укладання тощо.
Захід проводився відділенням розвитку відносин у сфері інтелектуальної власності Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент) спільно з Redcliffe Partners та Legal IT Group.