Участь у V Всеукраїнському студентському науковому симпозіумі в Університеті Короля Данила (м. Івано-Франківськ)

17 листопада 2017 року викладачі кафедри міжнародного права, міжнародних відносин та дипломатії Іванюк Вікторія, Яремко Оксана та Дракохруст Тетяна разом із іноземними студентами спеціальності «Міжнародне право» та слухачами магістратури спеціальності «Правознавство » та «Міжнародне право» брали участь у V Всеукраїнському студентському науковому симпозіумі в Університеті Короля Данила (м. Івано-Франківськ).Приємно зазначити, що команда ЮФ ТНЕУ у складі: Окиере-Дарко Едварда, Римара Едуарда, Вікторії Савочки під керівництвом Вікторії Іванюк за результатами роботи наукового симпозіуму та І Міжнародного конкурсу студентських наукових проектів здобули наступні відзнаки:- диплом ІІ ступеня;- диплом у номінації «Креативність роботи»- диплом у номінації «Реформаторський проект».- 18 листопада 2017 року команда юридичного факультету ТНЕУ (креативні, розумні і харизматичні студенти 2 курсу Тетяна Біляшевич та Мирон Цимбалюк) взяли участь у І Міжнародному конкурсі студентських наукових проектів «Охорона та захист прав людини», який був організований у ПВНЗ «Університет Короля Данила» в м. Івано-Франківськ.
Науковий проект на тему «Авторитет судової влади: проблеми формування» був підготовлений під науковим керівництвом доцента кафедри теорії та історії держави і права, к.ю.н Кравчук Валентини Миколаївни.
Наукова розробка була гідно презентована, її високий рівень відзначило авторитетне міжнародне журі, а висловлені ідеї та пропозиції викликали підтримку і схвалення.
Команда нагороджена дипломом у номінації «Професійно-спрямований проект», а робота у повному обсязі опублікована у колективній монографії.
Ми щиро радіємо і тішимося успіхами наших студентів, бажаємо їм не зупинятися на досягнутому!
Висловлюємо щиру вдячність організаторам конкурсу за гостинність, високий рівень підготовки і проведення цього наукового заходу!»
Дякуємо за інформацію Валентина Кравчук (Valentina Kravchuk)
Victoria Ivaniuk