Участь команди "Jus cogens" Юридичного факультету ТНЕУ у XVI Всеукраїнських судових дебатах з цивільного права, цивільного процесу імені академіка С. Дністрянського

А так пройшли вихідні 11-12 листопада для наших студентів — складно,напружено,насичено, але результат того вартий. Це були XVI Всеукраїнські судові дебати з цивільного права,цивільного процесу ім.акад.С.Дністрянського, перша участь команди «Jus cogens» Юридичного факультету ТНЕУ.
Ми горді тим,що 11.11.17 ,представивши позицію Відповідача ,а результатами оцінювання високоавторитетних,кваліфікованих колегій суддів — пройшли у Фінал, а 12.11.17 з представленням позиції Позивача,стикнувшись з опонентами визнаних та провідних юрид.факультетів ВНЗ України, отримали Третє (3)призове місце.
Спасибі  команді Коруц Уляни Зіновіївни бо поєднали у складі 2 спеціальності Міжнародне право (Юлія Грибовська) та Право (Богдан Вишневський) — це перший ваш і основне вдалий дебют та знаковий тим,що у колегії суддів окрім юристів-практиків,суддів,нам випала честь оцінки та комунікації з Головуючим у колегії,а від учора суддею Верховного Суду України — Дмитром Гудимою. Дякую за визнання,фінансовий подарунок,кубок).