Участь ЮФ ТНЕУ у Європейських днях молодіжної культури у Стальовій Волі (Республіка Польща)

6-10 травня 2018 року делегація юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету взяла участь у Європейських днях молодіжної культури у Стальовій Волі (Республіка Польща), організатором яких виступив Люблінський католицький університет Івана Павла ІІ.

Участь у даному заході прийняли також делегації з Польщі, Словаччини та Угорщини.

7 травня 2018 року студенти факультету достойно виступили на Міжнародних спортивних змаганнях, здобувши I місце з таких видів спорту: футбол (Банах С.В., Щербяк Ю.А., Гречанюк С.К., Банах О., Панькевич І., Комаровський О., Мільчук А., Устянівський І., Стець В., Ніколаєв Р., Назарко В.), настільний теніс (Ніколаєв Р.), біг 100 метрів (Устянівський І., Дмитрів Д.), біг 400 метрів (Дмитрів Д.), бадмінтон (Назарко В.); ІІ місце: настільний теніс (Ядчишин І.), волейбол (Крет В., Боднар М., Глуха Т., Хоміцька Р., Мархевка О., Головач Х., Совтис Л.), біг 400 метрів (Боринський І.), біг 100 метрів (Довган С., Панькевич І.), бадмінтон (Шаталюк А.), бадмінтон (Крет В.); ІІІ місце: біг 400 метрів (Ніколаєв Р.), настільний теніс (Головач Х.), біг 400 метрів (Федусь Х.).

8 травня 2018 року відбулась Міжнародна наукова конференція «Через спорт до інтеграційного розвитку суспільства». З доповідями виступили студенти: Довган С., Бонк В., Фігун Н., Кирилюк Т., Гонзул З., Бейгер В., Боднар М., Совтис Л., Глуха Т. Усі доповідачі отримали сертифікати.

Також під час зустрічей студентських делегацій з України, Польщі, Словаччини та Угорщини було обговорено основні напрямки та стратегію діяльності Молодіжного парламенту Центрально-Східної Європи імені св. Кирила і Мефодія.

9 травня 2018 року всі учасники Європейських днів молодіжної культури у Стальовій Волі разом з професором отцем Яном Зімним відвідали Краків. Під час відвідин студенти та викладачі були присутніми на Святій Месі у Санктуарії Божого Милосердя в Лагевніках, який є одним із найбільших паломницьких центрів Європи. Також для присутніх було організовано екскурсію найстарішою частиною Кракова – Старим Містом.

Ввечері цього ж дня для всіх присутніх студент юридичного факультету Кирило Богданюк проводив майстер-клас написання картин у техніці енкаустики.

Студенти та викладачі ЮФ ТНЕУ висловлюють щиру вдячність польським друзям із Люблінського католицького університету Івана Павла ІІ за цікаво організований захід, теплі й щирі емоції.