Школа польського та європейського права оголошує набір слухачів на 2020-2021 навчальний рік

Школа польського та європейського права — це спільна програма Західноукраїнського національного університету (м.Тернопіль, Україна) та Ягеллонського університету (м. Краків, Республіка Польща).

Під час участі в Школі польського та європейського права, Вам буде запропоновано:

• Курс польської юридичної мови;
  • Курс лекцій та практичних занять з актуальних та перспективних правових дисциплін, а зокрема — господарського, банківського, цивільного, договірного, біржового, європейського права. Лекції проводять викладачі факультету права і адміністрації Ягеллонського університету та запрошені викладачі з ЄС, США;
  • Участь в конференціях та науково-практичних семінарах з актуальних правових та економічних питань;
  • По завершенню лекційних курсів, студенти отримають Сертифікат про закінчення Школи польського та європейського права.
  • Найкращим слухачам Школи буде запропонована стипендія для проходження стажування в престижних польських юридичних об’єднаннях, адвокатських конторах, банках, комерційних корпораціях та державних установах (Варшава, Краків).

Для реєстрації в програмі заповніть, будь-ласка, анкету та надішліть її на електронну пошту  eplawschool15@gmail.com.

Набір триватиме до 10 жовтня 2020 року.

anketa2020