Ось і завершився IV Відкритий Захіодноукраїнський інтелектуальний турнір «Natus Vincere» на кубок ректора ТНЕУ

Ось і завершився IV Відкритий Захіодноукраїнський інтелектуальний турнір «Natus Vincere» на кубок ректора ТНЕУ. Цьогоріч такий масштабний західвідбувся у досить нестандартний спосіб, у зв’язку ізкарантинними обмеженнями в країні. Проте, це не завадило учасникам вкотре підтвердити, що вони – це молодь, що руйнує усі стереотипи своїм нестандартним мисленням та ерудицією.Найрозумніші, найкреативніші та надзвичайно талановиті команди з усієї України зустрілись у гострому поєдинку в чотирьох секціях, показавши високий рівень підготовки, творчий підхід до вирішення доволі непростих завдань та командний дух, який не покидав учасників протягом усього турніру.

Найприємніший момент інтелектуальної боротьби — це звичайно ж нагородження переможців та учасників Турніру. На жаль, у зв’язку із карантинними обмеженнями, частина команд отримали подарунки у вигляді посилок, а іншим, декан юридичного факультету Сергій Банах, зміг вручити особисто.

Віримо, що наступний, V Відкритий Західноукраїнський турнір, ми проведемо в новому,не менш захоплюючому форматі, та, звісно, в стінах нашого юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету.

Дякуємо усім учасникам за активну участь, до нових зустрічей та перемог!

І як каже наш декан : « Пам’ятайте, ви – діаманти, а ми лише ювеліри, чия мета, зробити так, щоб на сонці ви сяяли ще яскравіше!»