ОNLINE-TRAINING ЗАСТОСУВАННЯ ПОЛІГРАФА ПРИ ЗДІЙСНЕННІ ДЕТЕКТИВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

• В процесі вивчення навчальної дисципліни «Детективна діяльність» для студентів освітньо-професійної програми «Економічна безпека та фінансові розслідування» гр. ПДЕБ-41, ПДЕБ-31, ПДЕБ-12 за ініціативи викладачів кафедри КППЕБПД юридичного факультету ЗУНУ к.е.н., доцента Карапетян Ольги Михайлівни та к.е.н., доцента Будник Людмили Андріївни було проведено онлайн-тренінг у форматі Живої бібліотеки за участю експерта-поліграфолога детективного агентства «Холмс», Анни Мокрицької.
  • Під час онлайн тренінгу Анна Мокрицька розповіла студентам про історію створення поліграфу, про те, які дослідження можна проводити за його допомогою.
  • Експерт-поліграфолог зазначила, що фахівець із поліграфології повинен володіти не тільки навичками пов’язаними з професіоналізмом (hard skills), але і розвивати особистісні якості (soft skills).
  • Анна Мокрицька детально зупинилася на особливостях психофізіологічного дослідження із застосуванням поліграфа, зокрема на вимогах, що ставляться як до самого приладу, так і до фахівця, який проводить діагностику.
  • Невимушена атмосфера та Feedback від учасників сприяли обговоренню широкого кола питань зокрема:
  • Етапів поліграфної перевірки.
  • Запитань, що використовуються при проведенні поліграфного обстеження.
  • Методики проведення поліграфних перевірок, їх порівняльні. Способи аналізу поліграм.
  • Способів експертної оцінки та аналізу поліграм: принципів прийняття рішення за результатами перевірки;
  • Межі достовірності отримуваних результатів.
  • Дякуємо Анні Богданівні за фахові відповіді та цікавий тренінгі чекаємо на подальші зустрічі вже в режимі offlane!

Модератор заходу – Ольга Карапетян.