Онлайн – зустріч із Старшим лейтенантом поліції, старшим інспектором відділу зв’язків з громадкістю управління патрульної поліції в Тернопільській області ДПП Ракочим Ігорем Івановичем.

Кафедрою кримінального права і процесу, економічної безпеки та правоохоронної діяльності 6.10.2020 р. в рамках вивчення дисципліни «Цивільна безпека» для студентів 1 курсу спеціальності 262 «Правохоронна діяльність» була організована  онлайн – зустріч із Старшим лейтенантом поліції, старшим інспектором відділу звязків з громадкістю управління патрульної поліції в Тернопільській області ДПП Ракочим Ігорем Івановичем. Організаторами зустрічі виступили в.о. зав. кафедри  кримінального права і процесу, економічної безпеки та правоохоронної діяльності д.е.н, професор Васильчишин О.Б., к.е.н., доцент, керівник курсу Фаріон-Мельник А.І., ст. викладач Юркевич І.І.

Старшим лейтенантом поліції була розкрита тема «Діяльність правоохоронних органів в умовах надзвичайної ситуації» саме для детального роз’яснення організації діяльності органів поліції щодо підтримання публічної безпеки та порядку під час надзвичайних ситуацій, а також функціональних обов’язків та повноважень, що закріплені в законодавстві України. На сьогодні, Національна поліція України в складі єдиної державної системи запобігання і реагування на надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру є функціональною підсистемою охорони публічного порядку, покликаною залучати свої сили і засоби до дій в умовах надзвичайної ситуації та при ліквідації її наслідків у мирний час та в особливий період.

Студенти та колектив кафедри висловлює щиру подяку за цікаву, практичну та змістовну зустріч та висловлює надію на подальшу співпрацю!