На базі Волочиського районного центру зайнятості відбулася ярмарка професій для учнівської молоді міста та району

25 жовтня 2018 року  на базі Волочиського районного центру зайнятості відбулася ярмарка професій для учнівської молоді міста та району. Метою даного заходу є ознайомлення молоді із великою кількістю сучасних професій,  розширення їх професійного світогляду та активізація молоді щодо опанування актуальних на сьогодні професій.

Тернопільську область на ярмарці професій представляв юридичний факультет Тернопільського національного економічного університету. Представники факультету у цікавій та доступній формі розповіли про організацію навчального процесу, міжнародну співпрацю, студентське життя та дозвілля.

Щиро дякуємо за надану можливість представити наш факультет школярам із Хмельниччини . Сподіваємося на подальшу співпрацю щодо налагодження науково-практичних та культурних зв’язків.