Екскурсія для студентів у Збаразький замок

29 листопада 2017 року декан юридичного факультету організував екскурсію для студентів у Збаразький замок, де студенти могли побачити більше 11 тисяч експонатів у залах замку.
Особлива увага студентів припала до колекції середньовічної зброї – унікальні обладунки, мечі, шаблі, списи, гармати – словом, все те, що мали при собі захисники і нападники замку.
Значною є колекція сакрального мистецтва, де зібрані предмети культу різних віросповідань періоду 17–18 століть.
У Збаразькому замку є нумізматична колекція, колекція антикварних меблів та предметів інтер’єру. В археологічній колекції – сотні знахідок з усієї Тернопільщини.
«Я надзвичайно вражена красою і величчю Збаразького замку.Побувавши тут немовби переносишся у середньовіччя, уся ця атмосфера заворожує, а представлені у замку експонати повністю дозволяють відчути дух того часу. Від імені усіх учасників екскурсії висловлюємо щиру подяку нашому декану Сергію Володимировичу Банаху» — ділиться одна із учасниць екскурсії.