Чергова перемога у конкурсі студентських наукових робіт під керівництвом викладачів кафедри безпеки, правоохоронної діяльності та фінансових розслідувань ТНЕУ!

Студент третього курсу освітньої програми «Економічна безпека та фінансові розслідування» спеціальності «Правоохоронна діяльність» ГОЛОМОВЗИЙ Андрій Вікторович під керівництвом кандидата економічних наук, доцента ФАРІОН-МЕЛЬНИК Антоніни Іванівни здобув диплом ІI ступеня у ІІ-му етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Цивільний захист», проведеного на базі Національного університету цивільного захисту України (м.Харків). В ході даного конкурсу було рецензовано 50 студентських наукових робіт, що надійшли із закладів вищої освіти України. Вітаємо із чудовим результатом і бажаємо впевнено йти вперед до нових перемог!